V čem se odlišuji?

Běžně váhu nabereš za polovinu času, než se ti podařilo ji shodit! Ještě k tomu většinou přihodíš nějaké to kilo, dvě navíc! Prostě to tak je.

Často vídám fotky: PŘED a PO třech měsících, ale už nikde nenajdu fotku, jak daný člověk vypadá teď. A proto jsem to tento přístup rozhodla změnit a pomoci ti na základě flexibilního stravování dosáhnout tvé vysněné postavy, a to nejdůležitější, také si tu postavu dlouhodobě udržet! Dbám na to, aby klient i po skončení naší spolupráce vypadal a cítil    se stále skvěle!

Mým cílem je tě vzdělat v oblasti výživy a pohybu tak, aby si váhu udržel poté i bez naší spolupráce, v tom se určitě odlišuji od ostatních výživových poradců a koučů. Není udržitelné, abych ti předepsala striktní dietu, která ti nebude chutnat a ty budeš dané jídlo jíst jen proto, že to prostě MUSÍŠ SNÍST, PROTOŽE TO MÁŠ NAPSANÉ V JÍDLENÍČKU. Určitě ti to připomíná některou z tvých dříve vyzkoušených diet, které sice možná byly efektivní, ale asi ne dostatečně, jinak bys toto nyní nečetl/a!

Každý potřebuje individuální přístup, jinou metodu a vyhovuje mu jiný způsob stravování, proto je škoda vyhazovat peníze za jídelníček, který není sestaven přímo na tvé tělo a tvůj metabolismus. 
Kdo jsem?

Jmenuji se Nikola Homolková. Pracuji jako výžvová poradkyně a osobní trenérka ve Form Factory Fitness v Praze. Zároveň také vlastním mezinárodní hostessingovou agenturu Bright Hostess s.r.o. Sportu a fitness se věnuji již 5let, je to pro mě vášeň a něco, do čeho jsem se natolik zamilovala, že jsem se rozhodla se v tomto směru více vzdělávat a pomáhat i ostatním, protože znám zaručené metody, které fungují!

 


A CO TEĎ?

Napiš mi a spolu to zvládneme!