Typy jídelníčků

JÍDELNÍČEK NA MÍRU

Tento typ spolupráce doporučuji těm, kteří:

  • často drží různé diety
  • nevědí, jak se správně stravovat
  • nikdy žádnou dietu/jídelníček nedrželi
  • nemají inspiraci v jídlech

Jídelníček bude rozdělen na snídani, oběd, večeři a svačiny. Nemusíš dodržovat posloupnost jídel, můžeš je přehazovat (např. dát si snídani jako oběd, nebo svačinu jako snídani), to je na tobě. Důležité je to, abys snědl to, co v daný den máš.    Na výběr budeš mít vždy z několika typů snídaní, obědů i večeří, které budeš moci zaměňovat dle své chuti (pokud budeš mít chuť na brambory, nebudu tě ''nutit'' jíst rýži apod.). Před začátkem ti zašlu tabulku, kde mi vypíšeš, které potraviny ti chutnají a které naopak vůbec, právě proto, aby byl jídelníček opravdu tobě na míru! Každý týden bude probíhat kontrola, kdy mi napíšeš své pocity, dojmy, změny váhy a vzhledu. Dle toho jídelníček uzpůsobíme    a budeme pokračovat dále.

MACRO-COACHING

Tento typ spolupráce doporučují tem, kteří:

  • vědí, jaké jsou zásady správného stravování
  • již v minulosti zapisovali do kalorických tabulek
  • nechtějí se příliš omezovat předepsaným jídelníčkem
  • mají pojem o tom, co makroživiny jsou.

Pokud si vybereš tento typ spolupráce, již bys měl mít alespoň obecný přehled o tom, co makroživiny jsou (bílkoviny, sacharidy a tuky) a které potraviny do jednotlivé skupiny zařazujeme (např. rýže jsou sacharidy, oříšky jsou tuky apod.) a jakou mají přibližně kalorickou hodnotu. Měli byste také znát, jaké potraviny jsou vhodné jíst a jaké naopak ne, tak abychom zvládli dodržet pravidlo 80:20 (80%pestrá vyvážená strava a 20%méně nutričně vhodné potraviny). Když se pro tento typ spolupráce rozhodneš i přesto, že příliš nevíš, co je vhodné jíst, zašlu ti soubor        s ''návodem''. Nicméně to bude vyžadovat větší úsilí - odvažování potravin a zapisování do kalorických tabulek, vše, co  v daný den sníš. Nastavím ti vždy na týden dopředu poměr makroživin a ty je budeš dodržovat (např. 120 g bílkovin, 150 g sacharidů a 60 g tuků - 1620kcal). Kontrola probíhá taktéž každý týden s tvou reflexí - pocity, dojmy, změny na tvém těle, které pozoruješ - a dle toto nastavené živiny a kalorický příjem pozměníme.

Na macro-coaching doporučují přestoupit po měsíci/dvou držení jídelníčku na míru, kdy už budeš mít přehled o správném stravování a budeš chtít mít při volbě jídel volnější ruku.

E-BOOK O SPRÁVNÉM STRAVOVÁNÍ

Toto bych nenazvala jako spolupráci, ale přeci jen to sem jako další možnost přidám. Jistě se najdou tací, kteří si jídelníček dovolit nemohou, ale i přesto se chtějí        o stravě něco dozvědět. Proto nabízím také možnost, že Vám zašlu několikastránkový dokument se základy flexibilního stravování, které mimo jiné zasílám               i klientům, kteří so zakoupí jednu                  z předešlých variant. Najdeš tam také nápady, co jíst, čemu se naopak vyhnout, jestli si můžeš dopřát alkohol, či podrobný přehled o tom, které potraviny řadíme do každé skupiny (bílkoviny, tuky, sacharidy)    + nejčastější otázky, se kterýma se denně setkávám ohledně cvičení a stravování. Zkrátka skvělá příručka, když se chceš alespoň někam ve svém životním stylu posunout.

Ceny jídelníčků

JÍDELNÍČEK NA MÍRU

1. měsíc

2500 Kč

2. a další měsíc

1000 Kč

E-BOOK o správném stravování                                             100 Kč

k zakoupenému jídelníčku a Macro-coachingu ZDARMA!

MACRO-COACHING

1.měsíc

2000 Kč

2. a další měsíc

1000 Kč

PŘEMĚNY

Přeměna na 3 měsíce

osobní trénink 3x týdně (800Kč/trénink)

jídelníček pouze za 400Kč!

10.000 Kč/měsíc

Přeměna na 3 měsíce

osobní ténink 2x týdně (900Kč/trénink)

jídělníček pouze za 800Kč (i první měsíc)

8.000 Kč/měsíc